Zapojení do projektů

1. Naše škola je trvale zapojena do projektů MŠMT – Mléko do škol a Ovoce do škol.
  2. Jsme zapojeni do projektu Šablony I. OP JAK ( 2023 – 2025)

Cílem je zajišťování rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání pro všechny žáky.

Doučování ve škole

Realizace investice 3.2.3. Národního plánu obnovy ( Doučování ).

Škola vytipovala žáky, kteří jsou ohroženi školním neúspěchem v důsledku pandemie Covid 19 a těmto

žákům poskytujeme podporu formou DOUČOVÁNÍ. Na toto doučování jsme získali finanční prostředky

EU. Aktivita je financována Evropskou unií - Next generation EU.

MAP Turnovsko IV

Naše škola je zapojena do projektu MAP Turnovsko IV, reg. č. CZ.02.02.XX/00/23_017/0008137. Projekt je realizován od 1. 9. 2023 do 31. 12. 2025. Hlavním cílem je přispět ke zlepšení kvality vzdělávání v mateřských a základních školách v území ORP Turnov. Projekt realizuje Obecně prospěšná společnost pro Český ráj, informace jsou na stránkách www.mapturnovsko.cz/map4.